niaz 1024x682 1

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان

موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان، یک موسسه آموزشی تخصصی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با تکیه بر دانش روز بین‌المللی، شناسایی نیازهای آموزشی و بهره‌گیری از تجربیات کاربردی متخصصان داخلی و اساتید دانشگاه¬های معتبر بین‌المللی فعالیت می‌کند.

شبکه قوی ارتباطی با اساتید صاحب نظر شناخته شده در دانشگاه‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، این مؤسسه را از مؤسسات مشابه متمایز ساخته و امکان ارائه دوره‌های آموزشی با بالاترین سطح کیفی را فراهم ساخته است.

ماموریت ما آموزش مدیران اجرایی و کارآفرینان ایرانی به منظور رهبری، مدیریت و رقابت موثر در اقتصاد جهانی بوده و کلیه محصولات آموزشی، دوره‌ها، شبکه سازی‌ها، ارتباط گیری‌ها با مخاطبین و … با هدف تحقق این ماموریت پیگیری می‌شود.

دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای کلاس‌های آموزشی آنلاین :

در این قسمت می توانید نرم افزارهای مربوط به سیستم خود را دانلود کنید

anydesk انی دسک :

خدمات ویژه آتیه ایرانیان

انفجار آینده شغلی و مالی شما

چطور نیاز سنجی میکنیم

در گام اول مشاوران ما نیازهای سازمان یا کسب‌وکار شما را مطالعه و بررسی دقیق می‌کند. ما همراه با شما و با فهم اهداف، ساختارها و بالقوگی‌های مجموعه شما، نوع دوره‌های مورد نیاز شما مشخص می‌کنیم.

طراحی دوره

دوره‌‌ی شما به صورت کاملا اختصاصی به تن کسب‌وکارتان دوخته می‌شود. ما بهترین و کاربردی‎‌ترین دوره‌ها را مطابق نیاز مجموعه شما به دقت طراحی می‌کنیم و از میان عالی‌ترین مدرسین ایرانی و خارجی، مدرس دوره شما را برمی‌گزینیم. همچنین می‌کوشیم بنا به نیاز شما با ادغام چند‌ رشته محتوای کاربردی‌تر و چندبعدی‌تری از نمونه‌های موجود در موسسات آموزشی دیگر طراحی کنیم.

اجرای دوره

در طول دوره تلاش می‌شود محتوای دوره به طور کاربردی و تجربی آموزش داده شود. ما در ارائه‌ی نظری محتوا متوقف نمی‌شویم. آموزش‌ به سبک آتیه ایرانیان آموزش مهاورت‌محور، چندجانبه و تغییرمحور است. در یک فرآیند یادگیری تجربی که شامل حلقه‌های بازخور متعدد است، دانش پذیر قادر به ایجاد مجموعه‌ای از مهارت‌های شناختی، عاطفی، فنی و کاربردی خواهد بود که ضمن ایجاد توانایی‌های عملیاتی در حل مسائل در دنیای واقعی، تجربه یادگیری را بسیار تقویت می‌نماید.

نتیجه گیری

دستاورد اصلی دوره‌ها ایجاد تغییر در رویکرد و رفتار است. آموزش‌های ما منتهی به تغییرات مشهود، کاربردی و مثبت شده و دانش‌آموختگان ما، پس از اتمام دوره گنجینه‌ای از مهارت‌های کاربردی که مطابق نیازشان انتخاب و طراحی شده است را با خود دارند. شرکت کنندگان در پایان دوره‌ها، مدرک مورد تایید وزارت علوم را دریافت می‌کنند و دوره‌هایی که توسط دانشگاه‌های خارجی برگزار می‌شوند، مدارک این دانشگاه‌ها را نیز به همراه خواهند داشت.

چرا آتیه ایرانیان

ادغام چند رشته ای

در تدوین دوره‌ها به جای ارائه محتواهای مستقل از یکدیگر بنا به ضرورت سرفصل‌های مختلف زیرشاخههای مدیریت ترکیب شده و محتوای کاربردی و چند بعدی خلق شدهاست.

یادگیری تجربی

یادگیری تجربی با یک فرآیند تعاملی و رفت و برگشتی که شامل حلقه‌های بازخور متعدد است، تعریف می‌شود، این فرایند دامنه وسیعی از تعیین اهداف کاربردی، برنامه‌ریزی، تفکر، آزمایش واقعی، مشاهده و بررسی دقیق نتایج را در بر می‌گیرد.

توسعه مهارت نرم

نحوه طراحی دوره‌های در محصولات موسسه به‌گونه‌ایست که بتوانند مهارت‌های نرم را به صورت کاربردی در مخاطبین خود ایجاد کنند. با کسب این مهارت‌ها دانشپذیران آماده‌اند که به صورت جدی از توانایی‌های رهبری و مدیریت ارتباطات بین فردی خود استفاده کنند و همچنین به دید جامع‌نگر ( که لازمه کسب موفقیت‌های بلندمدت و اثربخشی مدیریت است) دست یابند.

ایجاد چشم انداز جهانی

دوره‌های ما بر خلاف دوره‌های مدیریتی دیگر که صرفاً بر تکیه بر مباحث آکادمیک و کلاسیک علم مدیریت بنا شده‌اند، مهارت‌های لازم در همگامی با تحولات جهانی و تغییرات فناورانه را در دانشپذیران ایجاد خواهد نمود.

برای شروع حاضر هستید ؟